Obchodní podmínky

Každá objednávka vytvořená prostřednictvím e-shopu www.wudy.eu je závazná dle Občanského zákoníku § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.

Odesláním objednávky stvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami našeho internetového obchodu www.wudy.eu  a  souhlasíte s nimi.
Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky kupujícího prodávajícím. Veškeré objednávky provedené přes objednávkový formulář, e-mailem nebo telefonicky jsou závazné. Předmětem smlouvy je zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Kupní smlouva je uzavřena formálním potvrzením objednávky prodávajícím.

Objednávka - Po odeslání objednávky Vám bude automaticky odesláno e-mailem její potvrzení. V případě, že v tomto potvrzení naleznete nějaké nesrovnalosti, kontaktujte nás okamžitě e-mailem na jana@wudy.cz, pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky. Zásilka bude vyexpedována nejdéle do 48 hodin (v pracovní dni) po obdržení objednávky se zasláním na dobírku. Při platbě bankovním převodem až po připsání platby na účet. Objednávku lze stornovat nebo upravit  do jedné hodiny po odeslání objednávky prostřednictvím e-mailu. Nebude-li platba za zboží hrazená převodem uhrazena do 7 pracovních dní bude objednávka zrušena. Všechny ceny uvedené v našem e-shopu jsou včetně DPH. Nabídkové ceny uvedené na stránkách www.wudy.eu jsou platné v okamžiku objednání.  Veškeré ceny včetně akčních platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

Zrušení objednávky - V případě, že zboží není skladem nebo se výrazně změnila cena. Ihned Vás vyrozumíme a dohodneme se na dalším postupu.  Prodávající si vyhrazuje právo změny cen v případě náhlé změny kurzu CZK vůči EUR nebo USD nebo neočekávané změny obchodních podmínek výrobce či distributora daného produktu . Ve výjímečných případech  náhlé změny ceny nebo možnosti dodání produktu od výrobce (dodavatele) je prodávájící oprávněn odmítnout plnění automaticky potvrzené objednávky.

  Převzetí zásilky - Reklamace mechanického poškození. Zákazník je povinen při převzetí zkontrolovat, zda obal zásilky není poškozen. V případě, že balíček přijde viditelně poškozen, kdy je tedy předpoklad, že zboží může být poškozeno, nepřebírejte tento balíček od pošty. Dopravce (pošta) s Vámi následně sepíše protokol o shledané závadě a zásilka bude doručena zpět odesílateli. Skutečnost o shledané závadě při doručení a sepsání protokolu nám prosím neprodleně oznamte a dohodneme se na dalším postupu, např. novém zaslání zboží. Na pozdější reklamaci závady (poškození zboží při přepravě) zjištěné až mimo přítomnost poštovního doručovatele, není možno brát ohled.

Reklamace v případě, že se námi zaslané zboží liší od objednávky - O reklamaci nás informujte neprodleně telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu nebo reklamačního formuláře, který je součástí vašeho účtu v našem obchodě. Uveďte důvod reklamace. Se zbožím musí být vrácena také faktura, bez ní nebude reklamace vyřízena.

Vrácení zboží - Pokud vracíte zboží zpět, zasílejte je jako cenný balík, zásilky na dobírku nebudou přijaty. Zboží je možné vrátit nepoužité, nepoškozené, kompletní a v původním obalu do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit bez udání důvodu. Zboží musí být zcela schopné dalšího prodeje. O vrácení zboží nás informujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Se zbožím musí být vrácena také faktura nebo paragon, bez dokladu o platbě nebude převzetí zboží a následné vrácení peněz vyřízeno. Po kontrole stavu a kompletnosti zboží Vám budou peníze vráceny bankovním převodem na Váš účet. Pro tento případ připište číslo vašeho účtu a kód banky. Vráceny budou pouze uhrazené peníze za zboží, nikoliv poštovné.